Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie, które ułatwiają nam korzystanie z nich. Szczegóły

MDW Księgowość & Prawo

Firma MDW Sp. z o.o. – to grupa prawników oraz księgowych z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, podbudowanym wiedzą teoretyczną.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wszystkich zagadnień prawnych mających wpływ na działalność przedsiębiorstw.
Rzetelność, profesjonalizm, gotowość do współpracy, a także przygotowanie merytoryczne i wysokie kompetencje całego zespołu pracowników stawia firmę jako eksperta wysokiej klasy w zakresie szerokiego wachlarza usług prawnych.

Jak możemy pomóc ?

Doskonała oferta, skrojona na miarę potrzeb wymagających Klientów. W odróżnieniu od Kancelarii oraz firm standardowych nasz Klient otrzymuje indywidualne i kompleksowe podejście do spraw w każdym potrzebnym obszarze.

Jak pracujemy?

Szybko. Zawsze z indywidualnym podejściem do każdej z prowadzonych spraw. Świadcząc kompleksowe usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych nakierowani jesteśmy na współpracę i skuteczną komunikację. Codzienność w pracy naszej firmy przypomina bardziej szytą na miarę usługę niż zafakturowaną ewidencję czasu prawnika.

Specjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych firm.

Dostarczamy kompleksową obsługę księgową oraz profesjonalne doradztwo prawne.

Pomagamy start-up'om. Posiadamy ofertę specjalną dla osób chcących rozpocząć działalność.

Posiadamy doświadczenie, narzędzia i zasoby konieczne do obsługi każdego tematu z zakresu księgowości, kadr oraz obsługi prawnej spółek.
Jak działamy ?
Każdego dnia ciężko pracujemy, aby życie naszych klientów było lepsze i bardziej szczęśliwe
 • Specjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych firm.
 • Dostarczamy kompleksową obsługę księgową oraz profesjonalne doradztwo prawne.
 • Pomagamy start-up'om. Posiadamy ofertę specjalną dla osób chcących rozpocząć działalność.
 • Posiadamy doświadczenie, narzędzia i zasoby konieczne do obsługi każdego tematu z zakresu księgowości, kadr oraz obsługi prawnej spółek.
Nasi klienci nas bardzo doceniają
 • Damian Cichoń
  Handlowiec w firmie AgroTorg
  Współpracujemy z tą firmą od ponad roku. Ich usługi w zakresie księgowości podatkowej są po prostu nieocenione. Praca zawsze była wykonywana terminowo i bez błędów, udzielano rabatów na usługi księgowe. Jesteśmy zadowoleni.
 • Andrzej Synkevych
  Właściciel firmy budowlanej «Synkevych Developer & Design»
  "MDW" - idealna firma księgowa, pomaga nam w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych. Pracowniky traktują swoją pracę z całą odpowiedzialnością. W czasie współpracy nie pojawiły się wobec nich żadne roszczenia. Bardzo polecam.
 • Stefan Monin
  Producent filmowy
  Korzystamy z Usług Księgowych w firmie "MDW". Jakość ich pracy jestem bardzo zadowolony. Praca była zawsze wykonywana terminowo i bez błędów. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana przez dług.

Usługi księgowe

Doskonała oferta, skrojona na miarę potrzeb wymagających Klientów.